top of page

KUCHYNSKÉ ZÁSTENY

Zásteny zo skla sú najlepšou formou ako nahradiť kuchynské obklady. Vyberte si hociktorý odtieň na sklenené obklady zo škály RAL vzorkovníka a oživte svoju modernú kuchyňu jedinečnou farbou alebo Vám dodáme zástenu s grafickým motívom podľa Vašich najnáročnejších požiadaviek. 

Sklo najčastejšie pripevňujeme lepením priamo na stenu alebo uchytením pomocou líšt alebo bodových úchytov. Obklad kuchynskej linky zo skla je zaručene najjednoduchší spôsob, ako oživiť kuchyňu a zároveň je údržba týchto plôch veľmi jednoduchá (bez škárovacej hmoty).

Dajú sa dokonca namontovať aj bez demontáže dlaždíc.

Zásteny dodávame výhradne z tepelne-tvrdeného skla (tzv. kalené/ESG). Teplotná odolnosť kuchynskej zásteny z tepelne-tvrdeného skla je na úrovni 250 - 300 stupňov trvalého teplotného zaťaženia. Mechanická odolnosť je na úrovni 5 až 6 násobne zvýšenej mechanickej odolnosti voči nárazu ako pri skle klasickom.

Pri výrobe sa na sklo nanáša vybraný odtieň zo širokej škály farieb podľa RAL stupnice v tenkej rovnomernej vrstve alebo UV tlač. Farba alebo UV tlač je nanesená zo zadnej strany, vďaka tomu je zaručená dlhotrvajúca farba a jednoduchá údržba prednej strany skla.

GRAFICKÉ MOTÍVY

Vyberte si motív zásteny

FAREBNÁ ŠKÁLA
RAL / PANTONE

Vyberte si farbu zásteny

CENOVÁ PONUKA

Na základe vašich požiadaviek a dodaných rozmerov vypracujeme predbežnú cenovú ponuku.

ZAMERANIE A KONZULTACIA

Po odsúhlasení ponuky zrealizujeme presné zamerania a odkonzultujeme všetky detaily prevedenia.

FINÁLNY NÁVRH

Vypracujeme grafický návrh a presný rozpočet realizácie. Po odsúhlasení zadáme objednávku do výroby. 

INŠTALÁCIA VÝROBKU

Po kontrole výrobku nasleduje profesionálna montáž našimi pracovníkmi. 

SPOKOJNÝ ZÁKAZNÍK

Na konci realizácie sa stávate ďalším spokojným klientom, 

AKO TO PREBIEHA?

bottom of page