KUCHYNSKÉ ZÁSTENY

Zásteny zo skla sú najlepšou formou ako nahradiť kuchynské obklady. Vyberte si hociktorý odtieň na sklenené obklady zo škály RAL vzorkovníka a oživte svoju modernú kuchyňu jedinečnou farbou alebo Vám dodáme zástenu s grafickým motívom podľa Vašich najnáročnejších požiadaviek. 

Sklo najčastejšie pripevňujeme lepením priamo na stenu alebo uchytením pomocou líšt alebo bodových úchytov. Obklad kuchynskej linky zo skla je zaručene najjednoduchší spôsob, ako oživiť kuchyňu a zároveň je údržba týchto plôch veľmi jednoduchá (bez škárovacej hmoty).

Dajú sa dokonca namontovať aj bez demontáže dlaždíc.

Kde všade sa dá použiť farbené kalené sklo:

  • pri kuchynských zástenách

  • namiesto obkladov v kúpeľni

  • na sklenené vitríny

Zásteny dodávame výhradne z tepelne-tvrdeného skla (tzv. kalené/ESG). Teplotná odolnosť kuchynskej zásteny z tepelne-tvrdeného skla je na úrovni 250 - 300 stupňov trvalého teplotného zaťaženia. Mechanická odolnosť je na úrovni 5 až 6 násobne zvýšenej mechanickej odolnosti voči nárazu ako pri skle klasickom.

Pri výrobe sa na sklo nanáša vybraný odtieň zo širokej škály farieb podľa RAL stupnice v tenkej rovnomernej vrstve alebo UV tlač. Farba alebo UV tlač je nanesená zo zadnej strany, vďaka tomu je zaručená dlhotrvajúca farbajednoduchá údržba prednej strany skla.

Máte záujem o sklenenú zástenu?

Neváhajte nás kontaktovať a vyžiadajte si nezáväznú cenovú ponuku.

Neviete sa rozhodnúť? Pri výbere Vám možno pomôžu tieto inšpirácie:

viac fotiek

​UŽITOČNÉ INFORMÁCIE

KONTAKT

zoskla.sk, s.r.o.

Československej armády 3

036 01 Martin 

Slovensko

© 2020 zoskla.sk, s.r.o.