top of page

SPRCHOVÉ KÚTY

Sklenené sprchové kúty najčastejšie dodávame ako jednoduché otváravé alebo posuvné dvere do niky alebo ako kombináciu sklenených otváravých alebo posuvných dvier a jedného či viacerých pevných panelov. Čoraz viac obľúbenou voľbou sú sprchové zásteny a priechodné sprchy (tzv. walk in), teda konštrukcie bez dverí. Spoločnou vlastnosťou celosklenených sprchových kútov je čistota a elegancia prevedenia ako aj jednoduchosť údržby vzhľadom na predpoklad dlhodobého hygienického užívania zhotovenej konštrukcie.

Sprchové kúty vyrábané na mieru sú známe vysokou odolnosťou a eleganciou - vďaka použitiu prvotriednych materiálov ako sú bezpečnostné sklo a kvalitné kovanie. Pri návrhu dbáme predovšetkým na bezpečnosť, preto používame tepelne-tvrdené bezpečnostné sklo (tzv. kalené), najčastejšie v hrúbke 8 mm. Sprchový kút dokážeme prispôsobiť do každej kúpľne, nakoľko ich dodávame na mieru a väčšinou v atypickom prevedení. 

Vašim predstavám dokážeme prispôsobiť aj farbu skla a povrchovú úpravu kovania. ​Sklo je možné dekorovať pieskovaním alebo grafickou potlačou.

Máte záujem o sprchový kút alebo zástenu?

Neváhajte nás kontaktovať a vyžiadajte si nezáväznú cenovú ponuku.

Možné prevedenia sprchových kútov:

Sprchový kút Vám dodáme v týchto odtieňoch skiel:

Neviete sa rozhodnúť? Pri výbere Vám možno pomôžu tieto inšpirácie:

bottom of page